Márciusban sok esemény történt. A gyerekek közül többen részt vettek a szavalóversenyeken illetve március 15-én a városi megemlékezésen történt iskolai műsor előadásában, valamint a Kunszentmiklóson rendezett mezei futóversenyen

Kétszer vettek részt színházi előadáson. Először idehaza, a Művelődési Házban nézték meg a Március Idusa rendezvénysorozatra készült két kis színmű főpróbáját, melyet a helyi amatőr színjátszók adtak elő. A másik előadást (Arany János-Szarka Gyula: Toldi - musical) Dunaújvárosban látták.

Két ismeretterjesztő előadáson is jártak. A Művelődési Házban a dunai árvízvédelemről hallhattak, a Könyvtárban pedig ismét dr. Ronga Bálint élménybeszámolóján vettek részt, ami ezúttal Mexikóról szólt.

Anita nénivel tanultak borítékot címezni, csekket és ajánlószelvényt kitölteni és beszélgettek arról is, hogyan lehet a gyászt elhordozni, feldolgozni.

 

Lenke "anyu" finom vacsorát készített, amíg a gyerekek az egyik előadáson jártak :-)