November 28-án iskolánk küldöttsége Tázláron járt a körzeti diákolimpián.

A 3-4. korcsoportos fiúcsapat (Fodor János, Szász Rómeó, Sándor Barnabás) első helyezést ért el.

A 3-4. korcsoportos lánycsapat (Horváth Julianna, Dávid Veronika, Vavrek Vivien) első helyezést ért el.

A 3-4. korcsoportban, egyéni versenyben Vavrek Vivien 3., Horváth Julianna 4. helyezést ért el.

A 3-4. korcsoportban, egyéni versenyben Sándor Barnabás 4. helyezést ért el.

Az 5. korcsoportban, egyéni versenyben Balogh Károly 2., Lovas István 3. helyezést ért el.

Az 5. korcsoportban, egyéni versenyben Hegedűs Anna 3. helyezést ért el.

Mindannyian továbbjutottak a megyei döntőbe.

--::--::--::--::--::--

December 1-én és 2-án tanulóink Kiskunhalason jártak a Református Iskolák Országos Pingpongversenyén.

A 3-4. korcsoportban, két fiúcsapatunk is ügyesen játszott: Szász Rómeó és Fodor János 2. , Sándor Barnabás, Németh Márk és Jakab Kristóf 3. helyen végzett.

Szintén ebben a korosztályban egyéni versenyben is szép eredményeket értek el: Szász Rómeó 2., Fodor János 3., Vavrek Vivien 3. helyezett lett.

Mindannyiuknak gratulálunk!

A Szilády Áron Református Gimnázium beszámolója a versenyről, helyezettekről