Nógrádi Gábor ingyenesen letölthető könyvét ajánljuk figyelmükbe, mely az otthoni balesetek elkerülésére hívja fel a gyerekek figyelmét.

November 6-tól, ingyenesen letölthető a 128 oldalas, gazdagon illusztrált Vigyázz otthon, hogy sose érjen baj! című könyv a nogradi.hu oldalról.
A súlyos, gyakran halálos - évi 250 ezer - otthoni (háztartási) baleset elkerülése érdekében írta meg humorosan oktató - a Papa és a három unoka főszereplésével szórakoztató - történetekben Nógrádi Gábor újabb életvédő könyvét. Illusztráció: Cakó Ferenc.
A 16 rövid, vidám és tanulságos történet (méreg, áram, forróság, tűz, idegenek, gáz, elcsúszás stb.) ugyanúgy megelőzheti az otthoni baleseteket, ahogy a neves szerzők közlekedésbiztonsági könyvei is tizedére csökkentették húsz év alatt a legsúlyosabb közlekedési gyerektragédiák számát.
Nem állíthatunk minden gyerek és felnőtt mellé egy őrangyalt, de az életük védelmében meg kellene tennünk, amit megtehetünk.

Vigyázz otthon, hogy sose érjen baj!

JÁTÉK!!! - Vigyázz otthon!